HAKKIMIZDA

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]hakkımızda

Evaks grup olarak 1991 yılından bugüne kadarki tecrübemizi saygı değer müşterilerimiz ile paylaşmanın gururunu ve sevincini yaşamaktayız. 20 yılı aşkın süredir inşaat ve inşaat malzemeleri sektöründe hatırı sayılır projelere imza atmış ülkemizin  her noktasını karış karış gezerek müşterilerine hizmet vermeyi bir borç bilen Evaks Grup şirketimizin kurucusu Şaban BİLİR sektörel tecrübesini ve birikimlerini Evaks GRUP şirketi ile daha kapsamlı, kurumsal, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde sürdürmeye karar vererek Evaks GRUP olarak faaliyetlerini başlatmıştır. Merkezi İzmir Yenişehirde ola Evaks GRUP şirketimiz başta Türkiye olmak üzere, ortadoğu, balkan ülkeleri ve akdeniz ülkelerini kapsayan geniş bir yelpazede hizmet vermeyi hedeflemekte ve her geçen dönem hedeflerine istikrarlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Evaks GRUP olarak başlıca ürün faaliyet alanlarımız şu şekildedir ;

  • Banyo sistemleri ve ekipmanları
  • Mutfak ekipmanları
  • Duş sistemleri
  • Islak hacim ekipmanları olmak üzere dört ana başlıkta faaliyet vermekteyiz.

Evaks Grup olarak ıslak hacim ekipmanlarının tedariki, banyo sistemleri ürün tedariki yanısıra aynı zamanda küvet ve küvet teknesi ekipmanlarının da tedariki firmamızca sağlanmaktadır.

Evaks grup olarak Türkiye geneli satış noktası anlaşmaları imzalayarak ;

  • Bayilerimiz üzerinden ürün satışı
  • Anlaşmalı noktalar üzerinden ürün satışı olarak iki yönlü satış sistemini hayata geçirmiş bulunmaktayız.Bugün ülkemizin bir çok lokasyonunda Evaks grup ürünleri satılmaktadır. Evaks grup olarak aldığımız şirket kararı gereği Türkiye genelinde bayilik zincirleri oluşturmayı hedeflemekte aynı zamanda gerekli çalışmaları başlatmış bulunmaktayız. 2015 yılının ilk çeyreğinde 100 e yakın bayi satış noktasının oluşturulması hedeflenmektedir. Evaks bayiliği almak isteyen yatırımcıların oldukça dikkatini çeken bu gelişme sayesinde şirketimiz her geçen gün daha da ileriye gitmekte zamanını aşan hamleler gerçekleştirmektedir.

 

Saygıdeğer müşterilerimiz ve satış noktalarımız bizi tercih ettiğiniz ve güveniniz ile 20 yıldır bizi bu noktalara taşıdığınız için teşekkür ederiz.

 

 

                   Saygılarımızla

                  Evaks GRUP

Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personeli

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]